úterý, 11 listopad 2014 09:52

Aktualizace SW Omnicast a Security Center

V posledních dnech uvolnila společnost Genetec aktualizace svých produktů – Omnicast 4.8 a Security Center 5.2. V případě systému Omnicast jde o Service Release 7, který přináší několik novinek a vylepšení. Ta se týkají zejména podpory pokročilých funkcí kamer Arecont (vzdálené ostření a zoom), kamer Axis (podpora událostí týkajících se teploty a automatické otočení obrazu) a podpora i-VMD alarmů kamer Panasonic.

Aktuální verze Security Cetner 5.2 Service Release 8 přichází s podstatně větším počtem vylepšení. Prvním z nich je nejnovější verze mapového systému Plan Manager 10.3 GA, dále zvýšení počtu připojených zařízení pomocí Genetec Protocol a vylepšení podpory Axsys PTZ protokolu. Z hlediska podpory kamer a enkodérů je tu podpora dewarpingu na kamerách Axis M3007 a automatické otáčení obrazu na kamerách Axis. Nově je podporována forenzní analýza obrazu IVA u jednotek připojených k Bosch VRM, otáčení obrazu a ovládání Privacy módu u kamer Panasonic a vylepšení podpory kamery Sony SNC-HM662. Zároveň bylo vyřešeno celkem 16 chyb a nedostatků, týkajících se např. přenosu failover konfigurace při upgradu, některých příkazů SDK, podpory kamery Sony SNC-HM662, videotricklingu a edge recordingu.

Kompletní seznam nových funkcí a oprav najdete po přihlášení do naší partnerské zóny v dokumentu EN.Omnicast Release Notes 4.8 SR7 a EN.Security Center Release Notes 5.2 SR8.