Produkty

Systém pro správu IP videa

Security Center Omnicast je dlouhodobou investicí do bezpečnosti vaší firmy. Díky maximální flexibilitě, otevřené architektuře a pravidelně uváděným aktualizacím je možné přizpůsobovat systém aktuálním požadavkům vašeho bezpečnostního a IT oddělení. Můžete přidávat kamery kdykoli je to potřeba, implementovat nejnovější funkce a rozšíření a přitom vás Security Center nikdy neuzavře do omezeného světa proprietárních řešení.

SW pro správu a řízení bezpečnosti

Systém INTEGRA spojuje různá bezpečnostní a slaboproudá zařízení do kompaktního a přehledného celku se snadným ovládáním. Uživateli umožňuje zejména graficky sledovat stav zabezpečení objektu, jednotným způsobem přijímat a následně odbavovat poplachy, nebo vzdáleně ovládat integrované technologie. To vše transparentně a dle předem nastavených pravidel a směrnic.

Kompaktní kamerový systém Security Center OMNICAST

Potřebujete nasadit malý kamerový systém pro omezený počet kamer a nechcete dělat kompromisy? Ideálním řešením jsou síťové rekordéry Genetec SV-16 a SV-32, které umožňují provozovat plnohodnotný systém Security Center OMNICAST v zařízení kompaktních rozměrů.

Systém pro rozpoznání registračních značek vozidel

Systém rozpoznání registračních značek a řízení vjezdu CARTAG je vlastním produktem společnosti Integoo, který je vyvíjen na základě požadavků trhu a našich zákazníků. Účelem systému CARTAG je automaticky rozpoznat registrační značku vozidla, na základě které umožní vozidlu vjezd do areálu, na parkoviště, do garáží nebo zajistí evidenci průjezdu vozidla a statistiku jeho pohybu v definovaných zónách.

Systém biometrické autentizace PalmSecure™

PalmSecure™ je biometrický autentizační prvek poskytující nejvyšší úroveň zabezpečení prostřednictvím technologie bezkontaktního infračerveného ověřování krevního řečiště v dlani člověka.

Systém POS-CONTROL je využíván pro monitorování provozu pokladen ve verzi POS-CONTROL Retail a ve verzi POS-CONTROL Industry je využíván pro kontrolu celého výrobního a skladovacího procesu.

POS-CONTROL Retail - Systém monitorování provozu pokladen

Systém POS-CONTROL Retail je vlastním produktem společnosti Integoo, který je vyvíjen na základě požadavků našich zákazníků. Účelem systému POSCON je zajistit bezpečnostní dohled nad pokladním místem. Jedná se o monitorovací a vyhodnocovací systém, který automaticky páruje záznam kamerového systému s konkrétní transakční událostí na pokladně.

Videoanalýzy KIWI Security

Společnost Integoo s.r.o. se stala distributorem videoanalýz společnosti KIWI Security.

Všechny uvedené videoanalýzy jsou kompatibilní s těmito VMS systémy: Genetec Security center, Milestone, GeoVision, a další.