O společnosti IntegooSpolečnost Integoo s.r.o. působí na trhu bezpečnostních technologií od roku 2003. Od svého založení společnost plní roli systémového integrátora, distributora a výrobce softwarových produktů.

V rámci distribuce jsou klíčovými produkty IP kamerový systém SECURITY CENTER/OMNICAST kanadské společnosti GENETEC Inc., biometrické řešení snímače krevního řečiště PALMSECURE® od společnosti FUJITSU nebo radarový systém od společnosti FLIR.
 
K vlastním SW produktům společnosti patří zejména integrační bezpečnostní a řídící platforma INTEGRA, systém rozpoznávání registračních značek vozidel a řízení vjezdu CARTAG, systém monitorování provozu pokladen POS-CONTROL Retail, systém pro kontrolu výrobního a skladovacího procesu POS-CONTROL Industry nebo systém pro řízení a kontrolu obchůzkové činnosti strážní služby OBCHŮZKA.
 

Integoo poskytuje široké spektrum služeb, od bezpečnostních studií, projekce, konzultace řešení, dodávek technologií a produktů, přes vlastní vývoj až po servis a trvalou podporu.

Od svého vzniku poskytla společnost Integoo celou řadu řešení klientům z oblasti bankovnictví, dopravy, průmyslu nebo školství.

Díky silnému týmu expertů a soustavným investicím do růstu jejich odbornosti může společnost Integoo zaručit, že veškeré dodávky budou prováděny lidmi, kteří jsou k tomu správně vyškoleni a certifikováni. Stejná pozornost je věnována i firemním pravidlům a procesům. Výsledkem tohoto přístupu jsou desítky složitých projektů realizovaných od vzniku firmy, díky nimž společnost získala celou řadu mezinárodních ocenění.

Našimi zákazníky jsou podniky, úřady a další organizace, pro které je důležitá bezpečnost vlastního provozu, ochrana zaměstnanců, informací a majetku.

 • Ing. Ondřej Tupý – jednatel - zodpovědný za celkové řízení společnosti, obchod a vztahy s nejvýznamnějšími zákazníky
  email: 
 • Bc. Lukáš Líbezný – jednatel - zodpovědný za finanční řízení společnosti
  email: 
 • Ing. Daniel Líbezný, Ph.D. – ekonomický ředitel - zodpovědný za finanční řízení společnosti a právní záležitosti
  email: 

Genetec tým

 • Jan Kačer – Genetec technická podpora
  email: 
 • Mgr. Zdeňka Líbezná – Genetec podpora (objednávky a licence)
  email: