pátek, 27 březen 2015 13:19

Aktualizace Genetec Security Center 5.2 SR10

SC logoNa konci března uvolnil Genetec nejnovější aktualizaci svého systému Security Center 5.2 SR10. Přináší celou řadu novinek a vylepšení, které uživatelé jistě ocení.

Mezi drobnosti lze například zařadit změnu chování zvukového upozornění na alarm (zní trvale dokud uživatel nezareaguje), vylepšenou podporu 360° systémů Immer Vision nebo nově integrovatelné DVR TEB Digipryn, které v systému funguje jako enkodér se základními funkcemi. Zajímavým vylepšením je podpora odolných mobilních kamer Zepcam, použitelných pro složky IZS.

Kamery Arecont jsou na seznamu podporovaných zařízení již delší dobu, ale nově lze používat funkce vylepšení kvality obrazu „Day binning“ a „Night binning“. Kamery Axis zase nově podporují detekci otřesu (například od hozeného kamene apod.) a nově i detekci pohybu na konkrétním kanále aplikace VMD 3.1 ACAP. Vylepšena je i správa datových toků a automatické přizpůsobování kvality přenášeného videa. Pro kamery Pelco je tu novinka zcela zásadní. Nově lze u nich použít vestavěné videoanalytické nástroje, od kterých Security Center přijímá nejen notifikaci o detekci, ale i typ analýzy (sabotáž, loitering, počítání objektů, opuštěný objekt, zastavené vozidlo, adaptivní detekce pohybu a směrová detekce pohybu).

Kompletní informace o tomto aktualizačním balíčku najdete v tomto dokumentu (ENG).